Week van de vrijwilliger: 2-10 maart 2024

Terug naar overzicht

De tocht door vrijwilligersland is een groot avontuur, gevuld met ontmoetingen en ervaringen, verschillende sectoren en organisaties, én schatten van vrijwilligers. Vrijwilligerswerk is dus een echte ontdekkingsreis.

Zeker bij Zorgpunt Waasland, waar onze meer dan 500 vrijwilligers elke dag van nieuwe avonturen kunnen proeven: in de woonzorgcentra waar zij op pad gaan met bewoners en waar hun woorden en verhalen elke dag kleuren; in onze dienstencentra waar zij met hun talenten en inspiratie de mensen nieuwe dingen laten ontdekken...; samen op uitstap met de duo-fiets of onderweg naar een afspraak.

Alle wegen op onze schatkaart leiden naar jullie, onze vrijwilligers: jullie zijn de échte schat van vrijwilligersland. Bedankt voor al jouw superkrachten en jullie onuitputtelijke inspiratie en motivatie.

Ontdek onze vrijwilligersaanbiedingen op Vrijwilligers - Zorgpunt waasland